Електронний бюлетень ГУРТ 42(726)

У номері:

Переможець Чемпіонату світу з шахів Сашко Бортник: «Я відчував, що завоюю перше місце»


Нещодавно у місті Дурбан Південно-Африканської Республіки завершився черговий молодіжний Чемпіонат світу з шахів, участь у якому взяли шість спортсменів із України. Як повідомила українська Федерація шахів, володарем головного трофею у групі «юнаки до 18 років» став дворазовий чемпіон Європи, уродженець Миколаєва Олександр Бортнік. Юнак виграв усі партії турніру та отримав звання чемпіона світу, перегравши у фіналі швейцарця Ноеля Штудера. ГУРТ підготував інтерв’ю з Олександром та дізнався про його успіхи й любов до шахів.

Соціальні стажування Global Citizen від AIESEC відкривають нові можливості


Життя багатьох з нас ще з університетських років стає занадто рутинне. Але ви все ще молоді та сповнені ідей, вам просто необхідні нові емоції, знайомства, відчуття, ви прагнете пізнавати світ та відкривати у собі незнані досі можливості.


10-й навчальний модуль «Університету Журналістської Майстерності»


УАВПП за підтримки Системи Компаній Кока-Кола в Україні та у співпраці із Всеукраїнською асоціацією превентивної та антиейджинг медицини оголошують про початок набору до навчальної групи на 10-й навчальний модуль «Університету Журналістської Майстерності»


Уряд Великої Британії пропонує свою підтримку у проведенні реформ в Україні


Уряд Великої Британії пропонує свою підтримку у проведенні реформ в Україні з метою забезпечення економічного процвітання та політичної стабільності в Україні. Ідея полягає у наданні урядові України, громадянському суспільству та бізнес-спільноті всебічної допомоги для створення системи демократичного та відповідального державного управління і оздоровлення економіки.

А також безліч інших корисних та пізнавальних статей. Читайте новини ресурсного центру ГУРТ щоб знати більше!Немає коментарів:

Дописати коментар