Е-бюлетені ресурсного центру ГУРТhttp://gurt.org.ua/interviews/20479/bull/
Електронний бюлетень ГУРТ 1(685)
     Павло Арданов: «Пермакультура в Україні - одна із платформ громадянського суспільства»
     Усвідомлена співпраця людини і природи, використовуючи досягнення науки і техніки, в результаті принесе людству такі багатства, про які воно навіть не мріяло. У цьому допоможе пермакультура, вважає Павло Арданов, голова Громадської спілки "Пермакультура в Україні", з яким ГУРТ у форматі PRоГОну говорив про можливості запровадження пермакультури в Україні, про діяльність спілки та яке значення має ця ідеологія для становлення громадянського суспільства
.
  Місяць волонтерства на порталі ГУРТ: долучайтеся! Щорічно 5 грудня відзначається Міжнародний день волонтера. Волонтери - це люди різного віку і професій, з різних сфер, які віддають частину своїх сил, часу, знань на благо інших людей і суспільства вцілому без очікування фінансової винагороди, розвиваючи і самореалізовуючи при цьому самих себе.                                                                                    Електронний бюлетень ГУРТ 43(676)

    Портал ГУРТ розпочинає місяць врядування! Ми запропонуємо теми та дискусії, успішні приклади, в яких розкриватимемо важливість та актуальність теми врядування.   ГУРТ запрошує на виставку аматорських фотографій «Багатство у різноманітті»!Електронний бюлетень ГУРТ №39 (672)

К12: Квестами змінюємо громаду  

   Дмитро Хозін – один з організаторів першого в Україні політико-економічного квесту К12, що протягом 3 років працює в місті Дніпропетровськ. Організація - приклад того, як декілька людей можуть зібрати навколо себе молодь задля соціально-політичних змін у своєму місті, підтримати малий та середній бізнес, та, не багато і не мало, стати мером одного з найбільших міст України. Усе це - у форматі гри!
     ГУРТ поспіз Дмитром у форматі PRоГОну та дізнався більше про діяльність К12 та про те, як поєднати фороді у великому місті.
Електронний бюлетень ГУРТ №38 (671)   Самодопомога - соціальна технологія, яка змінює життя мільйонів                                                                                     Електронний бюлетень ГУРТ 36(669)

    Угода про Асоціацію: на що треба звернути увагу інститутам громадянського суспільства?  Немає коментарів:

Дописати коментар