Пропонуємо Вашій увазі: 
Закон України "Про доступ до публічної інформації"
                                                                               

 Верховна Рада
@verkhovna_rada
Нові надходження Законодавства України Верховної Ради

Україна, Київ · http://zakon2.rada.gov.ua/laws 

      Повідомляємо, що Інформація про нові законопроекти та новини Верховної Ради України тепер доступна і через Твітер. Посилання на канал: https://twitter.com/verkhovna_rada.     Міністерство юстиції України за сприяння ПСП II підготувало відеоматеріал про особливості антикорупційної експертизи нормативно-правових актів. Дивіться цей матеріал на сайті ПСП http://www.pdp.org.ua/video

     Звертаємо Вашу увагу, що на сайті Верховної Ради України існує розділ "ЗАПИТИ на ІНФОРМАЦІЮ"
   
    Єдиний веб-портал органів виконавчої влади України – оновлено ! Пропонуємо звернути увагу на розділи: "Звернення громадян" та "Форма та порядок подання запиту".


    На сторінці щоденно публікуватиметься інформація про діяльність Уповноваженого Президента України з прав дитини, результати досліджень та статистичні дані щодо дотримання прав дітей в Україні. «Ми плануємо проводити опитування громадської думки щодо наших ініціатив, організовуватимемо онлайн-конференції з експертами в різних напрямках сфери захисту прав дітей. Також ми маємо на меті ініціювати обговорення важливих питань, які стосуються наших дітей, їх здоров’я, безпеки життя та розвитку», - повідомив Юрій Павленко.
     На сторінці працюватиме Електронна Приймальня, завдяки якій кожен зможе надіслати своє звернення або скаргу. На переконання Юрія Павленка, така опція дасть можливість оперативно отримувати інформацію про факти порушення прав дітей та вчасно на них реагувати.

 
     Пропонуємо вашій увазі  інформацію з сайту Верховної Ради України про засідання Круглого столу "Участь жінок у парламентських виборах 2012 року в Україні" 
     Е-версії публікацій (українською та англійською мовами), які були розповсюджені на Круглому столі: публікація англ.  та публікація укр.    Посилання на КАНАЛ "РАДА" - відео-трансляцію засідань Верховної Ради України
дивіться тут.

     Повідомляємо про початок роботи оновленого сайту Верховної Ради України: http://iportal.rada.gov.ua/.
    Про наповнення нового сайту Ви можете дізнатись з карти сайту за посиланням: http://iportal.rada.gov.ua/map/.
     До певного часу у декого з Вас окремі розділи можуть не відкриватись, у такому випадку Ви можете повернутись на стару версію сайту, натиснувши на «перехід на діючий сайт» у нижньому лівому кутку банера нового сайту.    Пропонуємо вашій увазі відео матеріал, створений Центром Експертизи Ради Європи з питань реформи місцевого самоврядування, під назвою "Про важливість місцевої демократії".
    Це відео також можна продивитись з сайту Комітету Верховної Ради з питань державного будівництва та місцевого самоврядування.
     Це відео було створено Центром Експертизи Ради Європи з питань реформи місцевого самоврядування у рамках програми РЄ "Посилення місцевої демократії та підтримка реформи місцевого самоврядування в Україні". Програму виконується за фінансової підтримки Шведської агенції міжнародного розвитку Sida.
    Короткий анімаційний фільм роз'яснює важливість сильного місцевого самоврядування для покращення якості життя на місцевому рівні. Місцева влада є найближчою до громадян, вона найкраще відповідає місцевим потребам. Громадські послуги та врядування має бути пристосовано до місцевих потреб. Фільм призначено для широкої публіки, школярів та студентівж йог метою є роз'яснення необхідності децентралізації та реформи місцевого самоврядування в Україні та інших країнах.
    Центр Експертизи з питань реформи місцевого самоврядування є частиною Ради Європи. Центр надає допомогу країнам-членам РЄ у розвитку доброго демократичного місцевого врядування. Він також сприяє розбудові інстутиційної спроможності місцевих влад Європи та поліпшенню якості громадських послуг та лідерства на місцевому рівні. Центр Експертизи було засновано Варшавським саммітом голів держав у травні 2005 року. Таким чином, країни-члени РЄ визнають важливість децентралізації та велику роль, яку відіграють місцеві влади у демократичному розвитку.

Немає коментарів:

Дописати коментар